loading

Pre Firmy

• Vyhotovenie oblečenia pre zamestnancov podľa individuálnych potrieb firemnej identity  (od návrhu - design, po zhotovenie). Výber správnych  materiálov podľa požiadaviek klienta, vyhotovenie uniforiem, oblečenia pre zamestnancov v klasických veľkostiach prípadne v malých sériách aj so  šitím na mieru.


Ak chcete aby vaši zamestnanci obchodu, salónu krásy, hotela či banky vyzerali reprezentatívne a jednotne, je vhodné im zabezpečiť pekné firemné oblečenie. Pomôže vám nielen ľahko rozlíšiť zamestnancov podniku od návštevníkov a zákazníkov. 

Je veľmi dôležité, aby oblečenie, ktoré nosia zamestnanci bolo nie len rovnaké, ale aj úhľadné a kvalitné. V mojej ponuke služieb je práve preto aj šitie firemného oblečenia na mieru.

Hlavnou požiadavkou na uniformu je upravenosť. Ale stále je veľmi dôležité, aby toto oblečenie bolo aj módne. Musí byť v súlade s duchom doby.

Pri zadávaní objednávky na šitie uniforiem by preto zamestnávatelia mali venovať pozornosť celkovému štýlu uniformy, detailom a aj doplnkom oblečenia. Najčastejšie sa šijú firemné obleky v klasickom štýle.  Je dobré ich však doplniť alebo navrhnúť s nejakými prvkami, ktoré ju spravia nie len zaujímavejšou, ale aj nezabudnuteľnou.

Je dôležité aby sa dal v oblečení vysledovať firemný štýl. Je potrebné aby boli veci šité v podnikových farbách, aby sa na nich uplatnilo logo podniku. Dôležité je zvoliť správny strih a aj výber materiálu podľa prostredia a aj klientely s ktorou vaši zamestnanci prichádzajú do kontaktu.

Firemná uniforma môže byť jednoduchá, ale rozpoznateľná.

Koncept firemnej uniformy má niekoľko cieľov.

- Identifikácia zamestnanca. Keď prídete do akejkoľvek predajne, práve vďaka firemnej uniforme neomylne identifikujete poradcu na ktorého sa môžete obrátiť so žiadosťou o pomoc.

- Zvyšovanie lojality zákazníkov k značke ako celku. Štýlové oblečenie v rozpoznateľných korporátnych farbách, s logom a názvom spoločnosti automaticky zvyšuje hodnotenie značky v očiach kupujúceho.

- Zvýšenie lojality zamestnancov k firme. Pohodlné oblečenie, ktoré spoločnosť poskytuje, zbavuje zamestnancov výberu šatníka do práce a priaznivo pôsobí na súdržnosť tímu.

- Jedinečnosť a odlišnosť  od konkurencie. Vďaka oblečeniu robia zamestnanci samotnú značku rozpoznateľnou a zapamätateľnou.


Aby vývoj firemnej identity a loga na odevoch zamestnancov mohol naplniť všetky vyššie uvedené ciele, je potrebné kompetentne pristupovať k realizácii nápadu. Prvá vec, ktorá by sa mala vyžadovať, je dobrá kvalita materiálov. Kvalita látky a krajčírstva je vizuálne viditeľná a ak ušetríte na jednom či druhom, vonkajší pozorovateľ si to všimne a vyvodí záver, ktorý nie je v prospech reputácie spoločnosti.

Kvalitné firemné oblečenie je navyše vymoženosťou pre samotných zamestnancov. ktorí ho budú nosiť každý deň. Keď už hovoríme o pohodlnosti, je dôležité si všímať vhodnú veľkosť oblečenia a toho kto ju bude nosiť. 

Jednou z možností je šitie uniforiem podľa individuálnych meraní pre každého zamestnanca, ktorá však môže byť pre niektoré firmy finančne vysokou položkou. V takom prípade sa odporúča objednať oblečenie v niekoľkých štandardných veľkostiach.


Už dávno nie je tajomstvom, že oblečenie hovorí o človeku bez slov. Z toho ako sa obliekame, môžeme vyvodiť určité závery o našich osobnostných rysoch, štýle komunikácie a prístupe k práci. Človeku v dobre padnúcom oblečení skôr pripíšeme viac kompetencií a pozitívne vlastnosti, než niekomu kto je oblečený nedbalo.

Toto je jeden zo zákonov psychológie vnímania a nepochybne stojí za zváženie. Najmä v podnikaní, kde úspech do značnej miery závisí od schopnosti správnej cesty prezentovať sa.  Správne zvolené oblečenie prispieva k úspechu, zvyšuje status, formuje imidž profesionála.


Vypracujeme vám celkovú ponuku od návrhu podľa zadaných požiadaviek, farieb štýlu a idey firmy.

Zabezpečíme vhodný materiál v rôznych zloženiach a kvalitách až po tie najluxusnejšie.

Vyhotovíme vám firemné oblečenie pre vašich zamestnancov formou šitia na mieru, alebo vyhotovením v štandartných veľkostiach.


Úspešne sme obliekli napríklad zamestnancov firiem

Servier Slovakia 

Letisko Bratislava

Mercedes Benz 
 Vyhotovenie kostýmov pre umelecké súbory a jednotlivcov. (návrh kostýmov a šitie)  

Dlhodobá spolupráca s tanečnou skupinou Anta Agni


• Spolupráca s reklamnými agentúrami- návrh a vyhotovenie kostýmov, oblečenia pre hostesky podľa špecifických požiadaviek klienta 


Kostými pre hostesky rôznych klientov podľa špecifického zadania napr.  ČSOB, Lexuss, Mercedes Benz, Opavia, Absolut Vodka, Philip Morris Slovakia  


• návrh technologického a strihového riešenia odevov,

Vyhotovíme kompletné strihové a technologické rozpracovanie konkrétneho odevu podľa návrhu. Odstupňovanie do rôznych veľkostí.V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.